Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

Angelino Bistro & Lounge

Angelino Bistro & Lounge

'Herkesin buluşma noktası'  sloganıyla Palmarina Bodrum’da hizmet veren Angelino Bistro & Lounge, İspanyol Aşçı Jhonattan Rivera Upegi’nin dünya mutfağından seçilmiş lezzetleri, İtalya’nın ödüllü gelato ustalarıyla hazırladıkları gelatoları ve profesyonel hizmet anlayışıyla beğeni topluyor.

 

İlk şubesini 2013 yılında Palmarina Yalıkavak Bodrum’da hizmete sunan Angelino Bistro & Lounge, mönüsü, sıcak atmosferi, hızlı servis kalitesi ve modern mimarisiyle dikkat çekiyor. Müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veren mekan, uzun bir kıştan sonra yazın özlemini çekenlere sunduğu muhteşem manzarası ve gemi güvertesinde hissiyatı veren atmosferiyle güzel vakit geçirmeyi vaat ediyor.

 

Marina’nin prestijli bölümlerinden olan Adalar bölgesinde bulunan mekan, oturarak 100 ayakta 30 kişi olmak üzere 130 kişiyi aynı anda ağırlayabiliyor. Sağlıklı yaşamı desteklemek için hazırladığı özel mönüsü ve küçük misafirleri mutlu edecek bol çeşitli kids mönüsüyle farklılığını hissettiren Angelino’nun, peynir tabağı, pancar cips, çıtır soğan, edamame, mücver lokmaları, quinoa karides, isli et ve çıtır tavuktan oluşan atıştırma tabağı, şarküteri tabağı ve penne arrabiata’sı denenmesi gereken lezzetler arasında. Haftanın dört günü DJ performansı, üç günü canlı müzikle şimdiden Marina'nın vazgeçilmezlerinden olan Angelino, farklı bir soluk getirdiği hizmet anlayışını müşterileri için özel seçtiği kaliteli ve neşeli müziklerle süsleyerek, zamanınızı dolu dolu yaşatmaya ve herkesin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

www.angelinogelato.com

Adres: Çökertme Mevkii Yat Limanı, Yalıkavak / MUĞLA
İletişim: 0532 280 21 91