Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

bibuçuk

bibuçuk

bibuçuk, mönüsüne eklediği yeni tatlarla misafirlerini özel bir deneyime davet ediyor. Kızartılmış peynir topları çıtır Hot Balls’tan Meksika’nın özel lezzeti etli Nachos’a, tava biftekten dumanı üzerinde mix comboya birçok özel lezzeti mönüsüne ekleyen mekanda, sadece bibuçuk’ta tadılabilen yarım metre sosis ve combo platter gibi farklı iki lezzet daha bulunuyor.

 

Kurulduğu 2001 yılından bu yana çalışmalarına büyüyerek devam eden bibuçuk, genişleyen şube yapısını özel lezzetlerle taçlandırmaya devam ediyor. Son olarak mönüsüne eklediği lezzetlerle adından söz ettiren mekan, farklı ve özel tatlar arayanların beğenisini kazanıyor. Özel bir peynir karışımı içine Jalepano biberi, fırında kurutulmuş domates ve taze baharatlarla lezzetlendirilerek kızartılmış peynir toplarıyla hayata geçen çıtır hot balls, çıtır tortilla ekmeği üzerinde sote edilmiş renkli biberler, marine edilmiş kömür ızgara dana etleri, özel peynir ve baharatlarla hazırlanmış Meksika Mutfağı ürünü etli nachos, özel marine edilmiş dana eti, sebze karışımıyla sote edildikten sonra çıtır kibrit patates üzerinde servis edilen tava biftek ve çıtır tortilla ekmeği arasında sote edilmiş renkli biberler, marine edilmiş kömür ızgara dana etleri, özel peynir ve baharatlarla hazırlanmış Meksika etli Quesadillas öne çıkan tatlar arasında yer alıyor.

 

Sadece bibuçuk’a özel

Parmak patates üzerinde çıtır tavuklar, soğan halkaları, çıtır hot ballslar, sosisler ve mini top köftelerin özel sosuyla servis edildiği mix combo, bibuçuk için özel olarak üretilmiş yarım metre, yüzde 100 dana etinden yapılmış sosisin ev yapımı turşu ve parmak patates ile servis edildiği yarım metre sosis yalnızca bibuçuk'ta tadılabilecek lezzetlerin başında geliyor. Diğer lezzetler de yine oldukça iddialı. Fırında dana kaburga ve kuzu but ızgara hem göze hem de damağa hitap ediyor. bibuçuk'un yıllardır klasiği haline gelmiş kanatları da yine mekan müdavimlerinin vazgeçilmezleri arasında. bibucuk kanat, tavuk kanadının yaprak diye adlandırılan kısmı. Bu ürün özel bir sosta minimum 48 saat dinlendiriliyor ve sonrasında özenli bir şekilde meşe kömürü ateşinde pişiriliyor. Sepet içerisinde sunulan bu ürün mutlaka denenmesi gerekenler arasında bulunuyor

www.bibucuk.com.tr

Adres: Süslü Saksı Sokak No:14/A Beyoğlu / İSTANBUL
İletişim: 0212 244 70 10