Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

Eaters

Eaters

Lezzet, doğallık ve tazeliğin alternatif mutfaklarla buluştuğu Eaters, şehrin karmaşasından bir süre de olsa kaçıp huzurlu vakit geçirilebilecek tarz bir mekan olarak karşımıza çıkıyor. İstanbul’da lezzet sektörüne yeni bir yorum getiren isim ise 25 yıllık tecrübesi ile Gürkan Palas.

 

Pizzanın doğduğu yere uygun biçimde yani dönen bir tabanda ve odun ateşinde pişirilmesi gerektiğini savunan Eaters’ın yaratıcısı Gürkan Palas, "Biz, Eaters’a bir kere adım atan müşterilerimizin tamamını müdavimimiz haline getireceğimize söz verdik. Bu yaklaşımla yüzde 100 kalite sloganıyla kurguladığımız Eaters ile İstanbul’da üstün lezzet ve çeşitlilik konusunda en iddialı bir kaç mekandan birisi olduk” diyor. Bu arada mekan, pizza kadar et, balık ve makarnada da oldukça iddialı...

 

Yemekler müzikle tatlanıyor

Eaters’ın bakery, pizza, taze makarna, et, salata ve burger alanlarında uzmanlaşmış dört usta şefi, lezzet serüveni yaşatıyor. Dünya mutfağının özel lezzetleri en doğal ve en taze halleriyle servis ediliyor. Lezzet yolculuğuna Eaters ile çıkanlar, DJ tarafından her gün özenle seçilen parçalarla ayrı bir keyif de yaşıyor. Et, pizza, balık ve makarna çeşitlerinin oldukça zengin olduğu mekanda mönü üç ayda bir değişecek şekilde tasarlanmış. 100’ü aşkın ürün tazelik ilkesi adına mevsimine göre değişiyor.

www.eaters.com.tr

Adres: İstanbul Cad. Gökmahal Çarşısı No: 28 Göktürk / İSTANBUL
İletişim: 0212 322 4244