Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

Meliddu Restaurant Teras Bar&Grill

 Meliddu Restaurant Teras Bar&Grill

DoubleTree by Hilton Malatya, yeme-içme mekanlarıyla da her geçen gün kalitesini biraz daha hissettiriyor ve şehrin sosyal hayatının ayrılmaz bir parçası haline geliyor. Türk veya dünya mutfağından oluşan mönülere hakim şefleriyle, misafirlere uluslararası deneyimlerle yorumlanmış Malatya’nın yöresel yemeklerini de sunuyor.

 

Meliddu Restaurant Teras Bar&Grill ve The Lounge, otelin seçkin yiyecek içecek mekanları olarak hizmet veriyor. Misafirler, enerji dolu, sıcak ve çekici bir atmosfere sahip olan Meliddu Restaurant'ta Orta Doğu ve bölgenin etkilerini barındıran yemekleri tadabiliyorken, Beydağı manzaralı barda canlı müzik eşliğinde, lezzetli aperatiflerle beraber akşam yemeklerinin keyfini çıkartılabiliyor. The Lounge’da ise otel misafirleri hem dinlenebiliyor hem de otelin pastanesinde taze olarak üretilen ürünleri, çeşitli içeceklerin eşliğinde tadabiliyor.

 

Çağdaş Türk Mutfağı konseptiyle otelde sunulan leziz yemeklerin yaratıcısı ödüllü Executive Chef Onur Şen. Dünya mutfağından ve seçkin Malatya lezzetlerinden örnekler sunan Onur Şen'in hazırladığı mönüde; Malatya’dan tüm Anadolu’ya yayılan Analıkızlı, yine kente özgü olan Kiraz Yaprağı Sarması gibi seçenekler mevcut. Uzun yıllar Hilton İstanbul’da görev yapan Onur Şen, şu anda şehrin tercih edilen şefleri arasında... Mutfakta çalışan 20 personelin 17’sinin Malatyalı olması da lokal lezzetler konusunda oteli iddialı bir konuma getiriyor.

www.hilton.com.tr

Adres: İnönü Caddesi No: 174 MALATYA
İletişim: 0422 377 70 00