Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

Pastel İstanbul

Pastel İstanbul

“Kişiye Özel Tatlı” sloganıyla yola çıkan Pastel İstanbul, sıra dışı ve taze lezzetler arayanların adresi olmaya devam ediyor. Pastel İstanbul ayrıca düğün, davet, babyshower ve doğum günü gibi özel günlerde de muhteşem tasarımları lezzete dönüştürüyor. 

 

2012 yılında Şef Yasemin Aral’ın hayata geçirdiği Pastel İstanbul, katkı maddesi kullanmadan, en iyi kalitedeki malzemelerle hazırladığı özgün lezzetleriyle hizmet veriyor. Misafirlerin rahatı için her ayrıntının düşünüldüğü mekanda geniş masalar, şık bardaklar göz dolduruyor. Pastel İstanbul’da günlük hazırlanan özel tatlılar, özel kahvelerle misafirlere ikram edilerek, eşsiz bir tatlı deneyimi sunuluyor.

 

Pastel İstanbul’un hergün taze hazırlanan çilekli dacquoise, religious, ekler, çilekli makaron, havuçlu kek, limon dom gibi geniş tatlı mönüsünde, ayrıca özel siparişle hazırlanan Mont Blanc, milföy vetiramisu gibi birçok çeşit bulunuyor.

 

Farklı kahvaltı ve öğlen mönüsü

Kahvaltıyı gerçek bir keyfe dönüştüren mönüde Eggs Benedict, EggsFlorentine, kruvasan ve CroqueMonsieur ve Madame gibi lezzetlere yer veren Pastel İstanbul, aynı zamanda özel hazırladığı öğlen mönüsünde sandviçler ve el yapımı makarna çeşitleriyle tam anlamıyla bir lezzet şöleni yaşatıyor. Pastel İstanbul ayrıca düğün, davet, babyshower ve doğum günü gibi özel günlerde muhteşem tasarımları lezzete dönüştürüyor. 

 

Ekmekten, kurabiyeye, pastadan çikolatalı ürünlere birçok çeşitle, tat ve sunum olarak seçkin bir konsepte sahip olan Pastel İstanbul, pazartesi günleri hariç haftanın her günü 8:30 ile 20:00 saatleri arasında hizmet veriyor.

www.pastelistanbul.com

Adres: Cevdet Paşa Cad. No: 123/1 Bebek / İSTANBUL
İletişim: 0212 265 0145