Otel ve Tatil Rehberi

Otel ve Tatil Rehberi

Shakespeare

Shakespeare

Shakespeare Coffee&Bistro, 1 Ocak itibariyle mönüsünü tamamıyla değiştirerek ilk olarak Antalya’da daha sonra diğer şehirlerdeki şubelerinde misafirlerinin beğenisine sundu. Mönünün seçiminde Shakespeare Mutfak Ekibi’ne, Barilla Danışmanı ünlü İtalyan Şef Fabio Foltran ve Globe Restaurant Corporate Chef Korhan Büyüksuda eşlik etmiş.

 

2001 yılından beri yerel ve dünya mutfaklarından oluşan ve sürekli yenilen mönüsüyle misafirlerine hizmet veren Shakespeare Coffee & Bistro’nun 10 şubesi bulunuyor. Globe Restaurants bünyesinde hizmet veren Shakespeare Coffee & Bistro’da yapılan çalışma sonucunda mönüde yeni ve ilginç tatlar yer almaya başladı. 2014’ün ikinci yarısında başlayan ve yılsonunda gerçekleştirilen eğitim süreçlerini de kapsayan yeni mönüde Shakespeare Mutfak Ekibi dışında Barilla Danışmanı ünlü İtalyan Şef Fabio Foltran ve Globe Restaurant Corporate Chef Korhan Büyüksuda katkılarını sundu. Yeni mönüde Surf&Turf, Robespierre, Carpaccio gibi klasiklerin yanı sıra Karışık Izgara, Kokoreçli Pizza gibi tanıdık lezzetler bulunuyor.

 

‘’Mönülerimizi tazelemeye devam ediyoruz’’

Mönünün tadım ve ürün seçimi çalışmalarına katılan Globe Restaurants ortaklarından Zeki Özen, Shakespeare’in yıllandıkça olgunlaştığını ve daha da güzelleştiğini vurgulayarak aynı zamanda heyecanından, güncelliğinden hiçbir şey kaybetmeden yoluna devam ettiğini belirtiyor. Konsepte yeni bir soluk getirme amacı taşıdıklarını ifade eden Özen, “Başından beri her detayı aynı hassasiyetle değerlendiriyoruz. Konseptimize yeni bir soluk getirmek, daha iyileştirmek, çeşitlendirmek, sunduğumuz tatları ve kalite eşiğini yükseltmek amaçlarıyla mönülerimizi tazelemeye sürekli devam ediyoruz” açıklamasını yapıyor. Çalışmaları yaparken başarılı şeflerden de destek aldıklarını belirten Özen, “Galiba bu defa daha iyi bir iş çıktı ortaya. Detaylarına girmeyeyim, sürpriz olsun. Sadece çok başarılı diyeyim. Misafirlerimizin de beğeneceklerini sanıyorum, bunu söyleyebilirim. Emeği geçen herkesi kutluyorum” diyor.

www.shakespearebistro.com

Adres:Yeşilbahçe Mah. Metin Kasapoğlu Cad. No:  281 D:6 Lara, Muratpaşa / ANTALYA
İletişim: 0242 316 29 29